Kā novērst saules un vasaras karstuma bojājumus automašīnai


Mēs bieži domājam, par ziemas laikapstākļiem kā automašīnu ienaidnieku, par piemēriem minot sezonas zemajo temperatūru, sniegu, ledu un, protams, lielo sāls un smilšu izmantošanu aukstākos reģionos, lai nodrošinātu slidenu ceļu kontroli. Tomēr vasaras laika apstākļi arī var kaitēt jūsu automašīnai. Esot saulē, gan jūsu automašīnas krāsa, gan mehānika var izcepties zem spilgtas saules un karstuma. Arī jūsu automašīnas interjers, līdzīgi kā siltumnīca, ir pārkarsis. Ja ārā ir +30 grādu, automašīnas salons tikai stundas laikā var sasniegt vairāk nekā 60 grādus. Par laimi, ir veidi, kā novērst saules un vasaras karstuma bojājumus jūsu automašīnai.

Pareiza apkope un kopšana ir jūsu labākā aizsardzība pret vasaras karstumu. Uzturiet savu automašīnu labākajā formā šajā vasaras sezonā. Lūk, kā pasargāt automašīnu no vasaras saules un karstuma.

Dodiet savai automašīnai pienācīgu mazgāšanu

Vispirms pārliecinieties, ka bieži mazgājat automašīnas ārpusi ēnainā vietā ārpus mājas. Laba ārējā mazgāšana attīra piesārņojumu, ceļu eļļas un netīrumus. Nekad nelietojiet trauku mazgāšanas līdzekli vai ziepes, tā vietā izmantojiet speciāli transportlīdzekļiem izgatavotus tīrīšanas līdzekļus un mīkstu kokvilnas audumu. Ja uz ārpuses ir iestrēgusi ceļa darva un beigti kukaiņi, jums var būt nepieciešami īpaši tīrīšanas līdzekļi. Rūpīgi nosusiniet automašīnu ar mīkstu drānu vai dvieli, lai noņemtu minerālvielas un novērstu ūdens plankumus.

Izmantojiet vasku, lai aizsargātu automašīnu no saules

Nākamais solis ir vaksēt savu automašīnu. Vaksācija ir izšķirošs solis automašīnas aizsardzībā, jo tas rada barjeru starp automašīnas krāsu un ārējiem elementiem. Tas faktiski atvieglos mazgāšanu nākamajā reizē, jo tas palīdz novērst tauku un darvas palikšanu uz virsbūves.

automašīnai

Attēls: pexels.com

Rūpējieties par savu vasaras automašīnu

Ja jums ir kabriolets, tam būs nepieciešama papildu apkope. Jūsu augšdaļas kopšana audekls / auduma virsotne ir atšķirīga no vinila augšdaļas. Abu veidu augšdaļām ir pieejami dažādi tīrīšanas produkti, tāpēc izlasiet produkta ražotāja norādījumus un veiciet šīs darbības. Par laimi, pamata darbības ir diezgan vienkāršas:

  • Sūciet putekļus no augšas, lai noņemtu netīrumus, un pēc tam noskalojiet ar ūdeni.
  • Uzklājiet auduma vai vinila tīrīšanas līdzekli un viegli noberziet, izmantojot mīkstu vai vidēju mīkstu saru suku. Kad tas ir izdarīts, rūpīgi noskalojiet palikušo līdzekli.
  • Notīriet augšu ar absorbējošu dvieli un ļaujiet tai kārtīgi nožūt. Pārliecinieties, ka automašīna nav tiešos saules staros.
  • Uzklājiet vinila vai audekla / auduma aizsarglīdzekļus atbilstoši ražotāja norādījumiem. Ļaujiet tiem pilnībā nožūt.
  • Ja aizmugurē ir caurspīdīgs vinila logs, apstrādājiet logus ar speciāli tam paredzētu tīrīšanas aizsarglīdzekli.