Par mums

Vai lēts auto var būt labs?

Par mums
Mēs esam pārliecināti, ka lietots auto var kalpot ilgi, ja pirms pirkšanas to rūpīgi pārbauda. Pie mums Autoselect.lv autocentrā katra automašīna pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudīta servisa centrā.

Servisa speciālisti pirms automašīnas pārdošanas veic pārbaudi auto virsbūvei, motoram, ritošajai daļai, ātrumkārbai, elektronikai un salonam, lai pārliecinātos, ka klientam tiek pārdots auto, kas ir darba kārtībā un bez nepieciešamības veikt tūlītējus ieguldījumus.

Šobrīd Autoselect.lv ir pieejami vairāk kā 130 pārbaudīti lietoti auto no Eiropas un Latvijas. Visus pārdošanā pieejamos auto var apskatīt mūsu mājaslapā www.autoselect.lv kā arī tirdzniecības vietā, Granītā ielā 2, Rīgā, kur katru mēnesi savu auto izvēlas vairāk kā 80 klienti.

Kāpēc iegādāties auto ar operatīvo maksājumu ir izdevīgi?

  • Nav nepieciešama pirmā iemaksa;
  • Viss iekļauts līguma summā (CSDD izdevumi, apdrošināšana un pirkuma dokumentu sagatavošana);
  • Elastīgāka klienta maksātspējas izvērtēšana;
  • Klientiem ir iespēja pārtraukt līgumu vai mainīt pret citu auto ik pēc 18 mēnešiem.

Pērc, brauc, maini

Mēs piedāvājam arī unikālu auto iegādes iespēju ar operatīvo maksājumu! Tā ir iespēja pirkt izvēlēto auto, braukt ar to vismaz 18
mēnešus un, ja nepieciešams, mainīt auto pret citu, kas vairāk atbilst tā brīža vajadzībām vai finansiālajām iespējām.

Kā tikt pie pārbaudīta auto?

  • Mājaslapā www.autoselect.lv izvēlies sev vēlamo automašīnu;
  • Aizpildi pieteikumu;
  • Pārbaudīsim jūsu maksātspēju un stundas laikā sniegsim atbildi par automašīnas iegādi.

Ja plāno iegādāties lietotu auto, bet vēlies būt drošs, ka auto ir pārbaudīts un kalpos ilgi, ienāc www.autoselect.lv un aizpildi pieteikumu vai apmeklē mūsu autocentru Rīgā, Granīta ielā 2.

Vēlies pārdot savu auto – uztici to profesionāļiem

Ja vēlies pārdot savu auto, bet nevēlies nodarboties ar sludinājumu izvietošanu, auto fotografēšanu un komunikāciju ar pircējiem, arī to vari uzticēt mūsu speciālistiem.

Mēs sagatavosim auto pārdošanai – nofotografēsim, izvietosim sludinājumus, uzņemsimies komunikāciju ar potenciālajiem pircējiem un nokārtosim ar pārdošanu saistītās formalitātes. Auto īpašniekam atliks tikai saņemt naudu par pārdoto auto un izvēlēties savu nākamo spēkratu.