Lietots auto: kam jāpievērš uzmanība, pērkot lietotu automašīnu


Grūtības, kad bija jāizvēlās lietots auto, nu jau ir vēsture. Uzlabota uzticamība, labāka ražošanas prakse un, protams, milzīga informācijas pieejamība, izcilu finanšu un reģistrācijas vēstures izsekojamībā nozīmē, ka jūs varat iegūt labu priekšstatu par lietotas automašīnas pagātni vieglāk nekā jebkad agrāk.

Protams, joprojām pastāv riski, un tas attiecas uz to, vai jūs pērkat no neatkarīga tirgotāja vai dīlera, privāti vai no apstiprināta galvenā izplatītāja. Neskatoties uz to, apvienojot mūsu lietoto automašīnu kontrolsarakstu ar nedaudz saprāta un rūpības, jūs varat droši veikt sava auto pirkumu.

Pērciet ar galvu

Pirms mēs iedziļināmies specifikā, divi galvenie noteikumi, kas jāņem vērā, pērkot lietotu automašīnu, ir šādi: pērciet ar galvu, nevis ar sirdi, otrkārt, ja neesat pārliecināts par kaut ko, esiet gatavs spēcīgāk pārdomāt savu pirkumu.

Mūsu pieredze vērsta pircēja labā

Ja vien jūs neatrodaties super reta klasiskā vai ekskluzīvā superauto tirgū, ap stūri būs vēl viens tikpat labs, ja ne labāks auto variants. Kā mēs to varam teikt? Mēs esam gājuši šim visam cauri neskaitāmas reizes, pat pirms biznesa uzsākšanas lietotu automašīnu tirgū. Mūsu rīcība ir vērsta pircēja labā.

Kad esat sapratis, kur iegādāties lietoto automašīnu, ir pienācis laiks ķerties klāt pie sīkumiem. Lietoto automašīnu pirkšanas padomi, kas izklāstīti mūsu zemāk esošajā ceļvedī, palīdzēs garantēt, ka potenciālais lietotu automašīnu darījums, būs īstais darījums.

Lietots auto. Kopsavilkums

Zemāk atradīsiet sīkāku informāciju par katru no galvenajām jomām, taču šeit ir īsumā apskatīts mūsu lietoto automašīnu kontrolsaraksts

  • Dzinējs. Pārbaudiet, vai nav noplūdes, kāds ir eļļas līmenis, galvas blīves stāvokļi un izplūdes gāzes.
  • Pārnesumkārba un sajūgs. Sajūtiet un klausieties pārnesumu maiņas vienmērīgumu un pārbaudiet sajūgu.
  • Virsbūve. Pārbaudiet ārpusi un apakšdaļu – apakšai nāktu par labu gaismas avots, piemēram, spēcīgs lukturītis.
  • Riteņi un riepas. Protektora dziļums, gumijas stāvoklis un katras riepas ražotājs.
  • Interjers. Rūpīgi pārbaudiet bagāžnieku, paneli (nobraukumu un brīdinājuma gaismas) un elektroniku.
  • Testa brauciens. Nekautrējieties, brauciet ar auto, līdz esat pārbaudījis visu, ko vēlaties.
  • Dokumenti. Servisa vēsture, auto vēsture un cita, arī internetā, pieejamā informācija, par potenciālo auto.
Lietots auto

Attēls: pexels.com

Ņem vērā

Tikai daži no augstāk minētajiem punktiem būs tas, kas liks veikt jums izvēli. Jūs varat izmantot esošu problēmu savā labā, kaulējoties, vai uzstāt, lai pārdevējs to izlabo pirms pārdošanas.

Ja pērkat privāti, būsiet atbildīgs par visu šo iespējamo problēmu novērošanu. Lai gan pārdevējam nav jāizlāsta pārāk daudz informācijas, jums ir jāuzdod pareizie jautājumi. Pērkot pie dīlera, jūs saņemat noteiktas likumīgas tiesības, un automašīnai jābūt piemērotai paredzētajam mērķim.