Priekšrocības iegādājoties lietotu auto


Daži cilvēki alkst jaunās automašīnas salona smaržu. Savukārt citi domā par lietotu auto. Lai gan noteikti ir dažas priekšrocības pavisam jaunas automašīnas iegādei, lietotu transportlīdzekļu iegādei ir daudz priekšrocību, un šķiet, ka lielākā daļa cilvēku tam piekrīt.

Ja esat jauns vai ne tik jauns satiksmes dalībnieks, jums jāpārliecinās vairāk par lietotas automašīnas iegādes priekšrocībām. Šeit ir īss pārskats par acīmredzamiem un aizmirstiem iemesliem, kāpēc iegādājoties lietotu auto nevajadzētu rasties šaubām.

Automašīnas mūsdienās kalpo ilgāk

Pirms dažām desmitgadēm, iespējams, bija jēga izvairīties no lietotas automašīnas pirkšanas – tikai uz uzticamības pamata. Iespējams, tāpēc jūsu tēvocis Franks (kapitālisms) jums liek tērēt lielu naudu par pavisam jaunu transportlīdzekli. Patiesībā mūsdienu automašīnas un to daļas ir uzticamākas nekā jebkad agrāk. Automašīnu kalpošanas laiks ir pieaudzis, un daudzas dažādas markas un modeļi var sasniegt vai ievērojami pārsniegt 200 000 kilometrus nobraukuma.

Sākotnēji ietaupījumi par cenu

Pavisam jaunas automašīnas sāk nolietoties (daudz!) brīdī, kad jūs tās izdzenat no tirdzniecības vietas. Dati rāda, ka tikai pirmajā mēnesī jūs varat zaudēt aptuveni 10% no automašīnas vērtības un pirmā gada laikā līdz 20%. Pēc tam nolietojuma likme palēninās. Tātad, iegādājoties lietotu automašīnu, kurai ir vairāki gadi, iepriekšējais īpašnieks ir nosedzis sākotnējo nolietojuma līmeni, un jūs maksājat daudz zemāku cenu.

Lietotu auto

Attēls: pexels.com

Jūs varat pārbaudīt lietotu auto

Jūs esat dzirdējuši par testa braukšanu ar automašīnu? Popularitāte pieaug un tam ir iemesls. Diemžēl bieži vien ātrs testa brauciens pa mikrorajonu, kamēr pārdevējs blakus tukši runā, nesniedz jums daudz informācijas. Taču ir veidi kā sevi pasargāt – pārbaudes īpašumtiesības – tas nozīmē, ka jums jāpērk automašīna ar garantiju, ka pēc dažām dienām varat to atdot par pilnu atmaksu, ja ir radušies tehniskas kļūmes, ko pats neesat izraisījis/usi.

Citas iespējas jūsu budžetam

Kad jūs pērkat lietotas automašīnas, nolietojuma koeficients darbojas jūsu labā. Pat ja jūs skatāties tikai dažus gadus vecus transportlīdzekļus, cenas būs daudz zemākas nekā tad, ja jūs skatītos pilnīgi jaunas opcijas. Tas nozīmē, ka jums būs daudz plašāks iespēju klāsts, kas atbilst jūsu budžetam.

Piemēram, ja jūsu budžets ir 12’000 EUR, jums ir pieejamas tikai dažas pavisam jaunas iespējas (domājiet: supermini hečbeki, piemēram, Nissan Micra vai Chevrolet Spark). No otras puses, ja paskatās lietotu automašīnu tirgū, ir simtiem iespēju, kas aptver vairākus zīmolus un transportlīdzekļu tipus, ieskaitot kravas automašīnas un apvidus automašīnas! Un to cena ir iespaidīgi zemāka.

Vairāk atsauksmju un atbalsta tiešsaistē

Lietotas automašīnas iegāde nozīmē arī to, ka internetā varēsiet atrast daudz praktiskas informācijas par transportlīdzekli, tostarp YouTube atsauksmes un ziņas automašīnu forumos, un Facebook grupās. Modeļiem, kas ir bijuši dažus gadus, šī informācija var būt nenovērtējama un izgaismot kopīgus jautājumus, rūpes un to, kā viegli novērst vienkāršas problēmas.

Ja vēlies pārdot savu auto, bet nevēlies nodarboties ar sludinājumu izvietošanu, auto fotografēšanu un komunikāciju ar pircējiem, arī to vari uzticēt mūsu speciālistiem.

Mēs sagatavosim auto pārdošanai – nofotografēsim, izvietosim sludinājumus, uzņemsimies komunikāciju ar potenciālajiem pircējiem un nokārtosim ar pārdošanu saistītās formalitātes. Auto īpašniekam atliks tikai saņemt naudu par pārdoto auto un izvēlēties savu nākamo spēkratu.

AUTOSELECT, Granīta iela 2, Rīga.

+371 20603361