ПРИ ПОКУПКЕ АВТО
В ПОДАРОК ПОЛУЧИШЬ
алкотестер А класса Alcoscan
Заполни заявку и выясни свои возможности

Выбрать автомобиль
Rādīt paplašinātu filtru Paslēpt paplašinātu filtru
Активные фильтры


Auto tirdzniecība ar daudz un dažādiem bonusiem

Tevi interesē lietoti un mazlietoti auto par izdevīgām cenām, kas pirms pārdošanas ir pārbaudīti, un vēlies saņemt īpaši izdevīgu līzinga piedāvājumu? Tad esi nonācis pareizajā vietā – Autoselect.lv piedāvā gan šīs, gan vairākas citas priekšrocības!

Tirdzniecībā – tikai pārbaudīti auto ar garantiju

Pērkot lietotas un mazlietotas automašīnas, būtisks ir jautājums par to tehnisko stāvokli. Godprātīga auto tirdzniecība paredz, ka automobilis pirms nonākšanas pārdošanā tiek pārbaudīts, un šādu praksi mēs ievērojam ikvienam auto.

Servisa speciālisti pārbaudi veic:
 • virsbūvei;
 • ritošajai daļai;
 • dzinējam;
 • ātrumkārbai;
 • salonam;
 • elektronikai.

Līdz ar to mūsu auto placī tevi sagaida lietotas automašīnas, kurām nav vajadzīgi tūlītēji ieguldījumi un kuras ir darba kārtībā. 

Elastīgi līzinga nosacījumi ikvienam

Lietotu auto tirdzniecība Autoselect.lv notiek divos veidos – vai nu ar pārskaitījumu, vai piesaistot finanšu pakalpojumu – auto līzingu. Ja automobili gribi iegādāties ar līzinga palīdzību, pie mums tevi sagaida būtiskas priekšrocības:

 • Nav nepieciešama pirmā iemaksa;
 • CSDD veicamo reģistrācijas maksu apmaksājam mēs;
 • Līzingu izsniedzam arī personām ar sabojātu kredītvēsturi un bez darba vietas;
 • Apmaksājam OCTA polisi 1. mēnesim pēc auto iegādes.

Pieteikties līzingam visērtāk vari, aizpildot pieteikumu, kurā jānorāda vien savs vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese un kopējie ikmēneša ienākumi. Kad būsim saņēmuši tavu pieteikumu, darba laika ietvaros (darba dienās no 09.00 līdz 18.00 un sestdienās no 09.00 līdz 15.00) operatīvi to izskatīsim un sazināsimies ar tevi. Tieši tik vienkārša un ātra ir auto tirdzniecība Autoselect.lv!

Kvalitatīvas fotogrāfijas un daudzpusīgs apraksts katram auto

Pirms tiek apmeklēts mūsu auto placis, kurā tiek veikta lietotu auto tirdzniecība Rīgā, lietotas automašīnas vari aplūkot Autoselect.lv mājaslapā. Ikvienas automašīnas sludinājumā tu atradīsi:

 • kvalitatīvas fotogrāfijas, kurās redzams gan lietots auto no dažādiem leņķiem, gan tā interjers, auto panelis, tehniskās apskates uzlīme un citas svarīgākās nianses;
 • daudzpusīgs apraksts, tajā ietverot informāciju ne tikai par galvenajiem tehniskajiem parametriem un aprīkojumu, bet arī auto novērtējumu, nākamās apskates datumu, degvielas patēriņu, motora jaudu un citus aspektus.

Konkrēti lietoti auto savukārt ērti atrodami, izmantojot meklēšanas filtru. Tajā automobiļus iespējams atlasīt pēc markas, modeļa, izlaiduma gada, dzinēja veida un tilpuma, virsbūves tipa, ātrumkārbas veida un cenas. Visas sludinājumā esošās automašīnas vari sakārtot pēc cenas, atlaides, ievietošanas datuma vai izlaiduma gada.

Auto tirdzniecība Autoselect.lv norisinās ātri, ērti un vienkārši – tev tikai atliek atrast automašīnu, kuru vēlies iegādāties, aizpildīt pieteikumu, lai pārliecinātos, ka auto vēl ir pieejams, un braukt uz mūsu auto placi Rīgā, Granīta ielā 2, lai jau mājupceļu veiktu ar savu jauno transportlīdzekli!

Пожалуйста, примите маркетинговые файлы cookie для просмотра этого видео. Учить больше
Пожалуйста, примите маркетинговые файлы cookie для просмотра этого видео. Учить больше

Может ли дешевый автомобиль быть хорошим?

Мы уверены, что подержанная машина может прослужить долго, если перед покупкой ее тщательно проверить. У нас, в автоцентре Autoselect.lv, каждый автомобиль перед поступлением в продажу тщательно проверяется.

Узнать больше