Atlasīt automašīnu
Rādīt paplašinātu filtru Paslēpt paplašinātu filtru
Meklēt auto


Lietotas Honda automašīnas

Honda ir viens no iecienītākajiem Japānas automašīnu ražotājiem, kas izceļas ar ļoti daudzveidīgu auto klāstu un augstu kvalitāti. Autoselect.lv piedāvājumā – lietoti Honda automobiļi ar dažādiem patīkamiem bonusiem!

Ieskats populārākajos Honda modeļos

Viena no priekšrocībām, ko šis Japānas zīmols piedāvā autobraucējiem, ir dažādie automašīnu modeļi, līdz ar to plašajā, bet pārdomātajā klāstā sev piemērotu transportlīdzekli atradīs ikviens. Daži no populārākajiem Honda modeļiem ir:

  • Honda Accord - viens no ražotāja veiksmes stāstiem; attiecīgais modelis tiek ražots jau no tālā 1976. gada. Vislabāk zināms kā četru durvju sedans, taču pieejamas arī kupejas un universāļi (līdz 1989. gadam tika ražoti arī hečbeki). Honda Accord ļoti atzinīgi novērtē ne tikai paši autobraucēji – automobilis regulāri saņem augstus novērtējumus dažādos testos;
  • Honda Civic - vēl viens īpaši iecienīts automašīnas modelis visā pasaulē, kas no 1972. līdz 2021. gadam pārdots vairāk nekā 27 miljonos eksemplāru. Pieejami gan hečbeki, sedani un universāļi, gan kupejas un liftbeki;
  • Honda CRV - kompakta apvidus automašīna, kas izceļas ar plašu un ērtu salonu, ietilpīgu bagāžas nodalījumu, patīkamu gaitu un gaumīgu ārieni;
  • Honda Prelude - no 1978. līdz 2001. gadam ražota kupeja, kas bija īpaši iecienīta sava sportiskā izskata un veiktspējas dēļ;
  • Honda Jazz - neliela izmēra piecu durvju hečbeks, kura lietotāji īpaši izceļ automašīnas uzbūves kvalitāti un veiktspēju. Lieliska izvēle pilsētniekiem.

Autoselect.lv pieejamas ne vien nupat nosauktās, bet arī citas lietotas Honda automašīnas. Mājaslapu ik dienas papildinām ar autoplacī nonākušajiem auto, tādēļ ir vērts šeit ienākt regulāri!

Autoselect.lv piedāvājumā – elastīgi līzinga nosacījumi, draudzīgas cenas un noderīgi bonusi

Ja vēlies pie auto tikt ātri un izdevīgi, Autoselect.lv ir pareizā izvēle. Pērkot ikvienu auto, saņemsi OCTA apdrošināšanu 1. mēnesim bez maksas, garantiju, kā arī mēs parūpēsimies par CSDD reģistrācijas maksu. Savukārt līzingam nav vajadzīga pirmā iemaksa, un optimālu risinājumu atradīsim arī tad, ja tev ir sabojāta kredītvēsture vai esi bez darba vietas. Un vēl – pirms Honda lietoti auto nonāk tirdzniecībā, tos rūpīgi pārbaudām.

Autoselect.lv pieejami ne tikai Honda, bet arī daudzu citu zīmolu auto. Ja arī tevi uzrunājušas Honda lietotas automašīnas, kas šeit atrodamas, aizpildi pieteikumu mājaslapā vai brauc aplūkot mūsu piedāvājumu uz vietas Rīgā, Granīta ielā 2!