Lietota auto iegāde – kādas ir priekšrocības?


Neskatoties uz to vai esat tikko nokārtojis vadītāja apliecību, vai pie stūres sēžat jau vairākus gadu desmitus, mums katram ir savs viedoklis par automašīnām, gan jaunām, gan lietotām.

Šajā rakstā esam apskatījuši tās lietas, kuras motivē mūs iegādāties lietotu auto. Mēs tās nosaucām par priekšrocībām.

Automašīnas mūsdienās kalpo ilgāk

Mūsdienu automašīnas un to daļas ir pietiekoši izturīgas, lai automašīnu varētu lietot atkārtoti vēl un vēl. Automašīnu kalpošanas laiks ir pieaudzis. Daudz dažādas markas un modeļi var sasniegt, kā arī pārsniegt pat 500 000 kilometrus nobraukumu. Tas, protams, neattiecās uz pilnīgi visiem modeļiem, taču, ja var ticēt dažādiem pētījumiem un statistikas datiem, tad tiem auto, kurus Latvijā ieved sīkie “perekupi” 80% gadījumu ir nepareizs nobraukums, jeb kā tautā saka, attīts odometers. Tas nozīmē, ja auto ir bijis kopts un par to ir pienācīgi rūpējušies, tas var kalpot vēl ļoti ilgi pēc pārdošanas citam īpašniekam.

Naudas ekonomija

Pavisam banāls un vienkāršs iemesls – lietotas automašīnas ir lētākas. Jauniem auto to vērtība samazinās ļoti strauji. Jau izdzenot to no salona zaudēsiet vismaz 10% tā vērtības, turpmākajā gada laikā vēl 20%.

Ar lietotiem auto ir savādāk – neskatoties uz to, ka pirkšanas brīdī cena jau ir zemāka, arī nolietojuma procents lietotai automašīnai pieaug krietni lēnāk.

Lietotu auto

Attēls: pexels.com

Plašākas iespējas

Pat ja jūs skatāties tikai dažus gadus vecus transportlīdzekļus, cenas būs daudz zemākas nekā tad, ja jūs skatītos pilnīgi jauna auto opcijas. Tas nozīmē, ka jums būs daudz plašāks iespēju klāsts, kas atbilst jūsu budžetam konkrētajā segmentā.

Piemēram, ja jūsu budžets ir apm. 12’000 EUR, jums ir pieejamas tikai dažas pavisam jaunas iespējas (piemēram, mazie  hečbeki – Nissan Micra vai Chevrolet Spark). No otras puses, ja skatamies lietotu automašīnu tirgū, ir simtiem iespēju, kas aptver vairākus zīmolus un transportlīdzekļu tipus, ieskaitot pikapus un apvidus automašīnas! Un to cena ir iespaidīgi zemāka.

Vairāk atsauksmju un atbalsta tiešsaistē

Iegādājoties lietotu automašīnu, vari būt drošs, ka interneta dzīlēs spēsi atrast pietiekoši daudz informāciju, lai atrisinātu jebkuru jautājumu, kas saistīts ar Jūsu auto. Dažādās Facebook grupās, auto forumos kā arī mums visiem zināmajā vietnē Youtube vari atrast ne tikai atsauksmes, bet arī citu īpašnieku pieredzes stāstus.

Ja vēlies pārdot savu auto, bet nevēlies nodarboties ar sludinājumu izvietošanu, auto fotografēšanu un komunikāciju ar pircējiem, arī to vari uzticēt mūsu speciālistiem.

Mēs sagatavosim auto pārdošanai – nofotografēsim, izvietosim sludinājumus, uzņemsimies komunikāciju ar potenciālajiem pircējiem un nokārtosim ar pārdošanu saistītās formalitātes. Auto īpašniekam atliks tikai saņemt naudu par pārdoto auto un izvēlēties savu nākamo spēkratu.

AUTOSELECT, Granīta iela 2, Rīga.

+371 20603361